Juhi oma rahvusvahelistuvat äri rahvusvaheliste partneritega

Meta Advisory Group on ainus oma nime all kõigi Balti riikides tegutsev avalike suhete ettevõte. Turuliidritest lobi- ja juhtimisnõustamispraksised Riias ja Vilniuses täiendavad kommunikatsiooni täisteenusele pühendunud ettevõtet Tallinnas.

META kuulub maailma juhtivasse valitsussuhete nõustamisvõrgustikusse FIPRA. Enam kui 50 riigis esindatud ning ühisele kliendiportfellile ja nõudlikule teenusestandardile rajatud võrgustiku edu saladuseks on turuliidritest meeskonnad maailma äri ja poliitika otsustuskeskustes — Brüsselis, Washingtonis, Londonis, Tokyos, Pekingis, Canberras, Ottawas ja mujal.

Kesk- ja Ida-Euroopas (Balti riigid ja  Višegradi nelik) oleme turuliidrite võrgustiku CEC Group liige.

Turunduse, kommunikatsiooni ja tehnoloogiaettevõtete ekspordi toetamise huvides kuulub META sõltumatusse kommunikatsioonivõrgustikku Convoy.

 

Convoy hõlmab ennekõike B2B agentuure Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ja Australaasias ning on toetanud Starshipi ja Skeleton Technologies maailmavallutust.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.