Juhi oma pan-Balti äri

koos pan-Balti teadmistega

Meta Advisory Group on ainus oma nime all kõikides Balti pealinnades tegutsev avalike suhete ettevõte. Turuliidritest lobi- ja juhtimisnõustamispraksised Riias ja Vilniuses täiendavad kommunikatsioonitäisteenusele pühendunud ettevõtet Tallinnas.

META on osa maailma juhtivast valitsussuhete nõustamisvõrgustikust FIPRA. Enam kui 50 riigis esindatud ning ühisele kliendiportfelli loomisele ja nõudlikule teenusstandardile rajatud üleilmse võrgustiku eeliste seas on turuliidritest meeskonnad maailma äri ja poliitika otsustuskeskustes, sealhulgas Brüsselis, Washingtonis, Londonis, Tokyos, Pekingis, Canberras, Ottawas ja mujal.

Turunduse, kommunikatsiooni ja tehnoloogiaettevõtete ekspordi toetamise huvides on META osa kahest sõltumatust kommunikatsioonivõrgustikust:  IPREX ja Convoy.

IPREXi kuulub üle 100 PR ja kommunikatsiooniettevõtte ning eriti lai on haare Euroopas ja Põhja-Ameerikas, sh USA osariikides.

IPREXi kolleegide abiga oleme toetanud Eesti tehnoloogiaettevõtete marssi Saksamaale ja meie tööstusettevõtete mainekujundust mujal Lääne-Euroopas.

Convoy hõlmab aga ennekõike B2B täisteenuskampaaniaid läbiviivaid agentuure Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ning „Australaasias“. Convoy on toetanud nii Starship kui Skeleton Technologies arenemist ja maailmavallutust.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.