fbpx

Mainejuhtimine

Sa oled nende superstaar.
Nad lihtsalt ei tea seda veel.

Ettevõtte maine juhtimisel on kommunikatsiooni roll näidata maailmale pädevaid juhte, häid majandustulemusi, innovatiivsust ja ka toote-teenuse kvaliteeti ning vastutustundlikkust. Maine tekib vaatamata sellele, kas sellega tegeldakse või mitte. Mainejuhtimise väärtuseks on seega luua ise eri formaatide ja kanalite kaudu realistlik narratiiv, mis aitaks kujundada, muuta või arendada inimeste ettekujutust brändist. Strateegilisus ja süsteemsus aitavad luua klientide, partnerite ja ühiskonnaga usalduslikud suhted, mis kestavad läbi aja ja peavad vastu kriisides.

Kriise suudavad ületada need, kes selleks planeerivad ja harjutavad. Ettevõtte mainet võib kas tugevdada või murda see, kui läbimõeldud on kriisihaldus- ja kommunikatsiooniplaan. Ainult arusaadava ja asjakohase kriisiplaaniga on võimalik kriisisituatsioonides olukorda normaliseerida ja tagada klientide, koostööpartnerite ja aktsionäride usaldus.

Kriise suudavad ületada need, kes selleks planeerivad ja harjutavad.

META konsultandid on toetanud organisatsioonide mainejuhtimist ja kriisiohjet nii avalikus kui erasektoris. Meie konsultandid mõistavad teie tegutsemisvaldkonda ning aitavad juhtidel omakorda tajuda keskkonda, milles tegutsetakse.

Oleme omal nahal tundnud, mida tähendab piiratud infoväljas ja avaliku surve all tegutsemine. Keegi ei tea, mis on teie järgmine edulugu või järgmine kriis. Kuid META teab, kuidas selleks valmistuda.

Kontaktisikud

Võta ühendust meie uue äri juhiga, et analüüsida teemat süvitsi, kaardistada ühised huvid ja leida koostöövõimalus. Sind ootab terve META tiim oma ekspertoskustega.

Mainejuhtimisest lähemalt

Kõik artiklid

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.