META ekspertiis

Hoia kõik kontrolli all
juhatuse otsusest sotsiaalmeedia postituseni

META on sõltumatu nõustamisettevõte, mis on pühendunud oma klientide edule. Meie fookus on alati meie kliendil, tema eesmärkide saavutamisel, tema toetamisel ja kaitsel.

Meie ülesanne on kasvatada oma klientide äri. Meie siht on luua oma klientidele edukust – toetada äride müügi- ja kasvuootusi, kaitsta ja arendada ettevõtete mainet ja brändikapitali ning seista äride ja organisatsioonide õigustatud huvide ja õiguste eest.

Igal ettevõtmisel on eesmärk.
Igal tegevusel on sõnum.
Igal sõnumil on mõju.

Meie teenusepakett on totaalne kommunikatsioon – oskus olla igal pool olemata tüütu.

META üks pikaajalisi fookuseid on olnud ettevõtete poliitiliste ja ühiskondlike huvide juhtimise programmid. Me usume, et on vähe asju, mida ei ole võimalik mõjutada – ja nende hulka EI kuulu poliitika, mängureeglite muutmine, järelevalveasutuste töö ja ühiskondliku aktivismi suunamine. Kõigi nende teemade tundmine ja oskuslik mõjutamine on meie klientide edukuse üks määravaid tegureid.

META ja tema klientide suurim eelis on strateegiline mõtlemine ja nende strateegiate rakendamine. Me oleme alati arengust ees, pakkudes oma klientidele kõige sisukamat teenust, mis ei sõltu trendidest. Me oleme oma klientidele strateegilised partnerid, toetame nende äride kasvu ja julgestame otsuste juures. Me teame, et me oleme nii edukad, nagu seda on meie kliendid. Seetõttu on klientide plaanid meie plaanid ja klientide võitlused meie võitlused.

META teenuste oluline osa on korporatiivkommunikatsioon, avaliku sektori kommunikatsioon, sisekommunikatsioon (sh tööandja bränding) ja kriisiohje. Me saame aidata oma kliente mainekujunduse üksikutes lõikudes, kuid ennekõike teeme seda tervikteenusena, strateegia osana. Ma oleme kogenud kriisikommunikatsioonis ja teame, et kriise on väga raske ette planeerida, kuid nende võitmist on võimalik ette valmistada.

META on oma klientide partner müügis ja taktikaliste lahenduste pakkumisel. Me liidame kokku turunduskommunikatsiooni, brändiarenduse ja sotsiaalmeedia, üllatame ja oleme uuendusmeelsed. Me ei lepi sellega, mida meie ise või keegi teine on juba teinud. Meie ambitsioon on teha värskelt, teistmoodi ja ootamatult – traditsioone ja universaalseid lahendusi küsimuse alla seades.

META tugevuseks digistrateegiate loomisel on meie võime konteksti luua ning seda hoomata. Me tunneme sügavuti meediat ning sõnumiloomet, mõistame, kuidas erinevad sõnumid erinevates kanalites välja mängivad ning mida on vaja selleks, et luua terviklikku ning efektiivset sõnumikeskkonda. Nii prindis kui pikslites.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.