fbpx

META on sõltumatu nõustamisettevõte,

mis on täielikult pühendunud teie edule.

Toetame äride müügi- ja kasvuootusi, kaitseme ja arendame ettevõtete mainet ja brändikapitali ning seisame organisatsioonide huvide ja õiguste eest.

Igal ettevõtmisel on eesmärk.
Igal tegevusel on sõnum.
Igal sõnumil on mõju.

Meie teenusepakett on totaalne kommunikatsioon – oskus olla igal pool, olemata tüütu.

META üks pikaajalisi fookuseid on ettevõtete poliitiliste ja ühiskondlike huvide juhtimine. Me usume, et on vähe asju, mida ei ole võimalik mõjutada. Poliitika, mängureeglite muutmine, järelevalveasutuste töö ja ühiskondliku aktivismi suunamine—kõigi nende teemade tundmine ja oskuslik mõjutamine on meie klientide edukuse üks määravaid tegureid.

META ja meie klientide suurim eelis on strateegiline mõtlemine ja nende strateegiate rakendamine. Me oleme alati arengust ees, pakkudes oma klientidele kõige sisukamat teenust, mis ei sõltu trendidest. Oleme teie strateegilised partnerid, toetame teie kasvu ja julgestame otsuste tegemisel. Me teame, et me oleme nii edukad, nagu seda on meie kliendid. Seetõttu on klientide plaanid meie plaanid ja klientide võitlused meie võitlused.

META teenuste oluline osa on korporatiivkommunikatsioon, avaliku sektori kommunikatsioon, sisekommunikatsioon (sh tööandja bränding) ja kriisiohje. Me saame aidata mainekujunduse üksikutes lõikudes, kuid ennekõike teeme seda tervikteenusena, strateegia osana. Kriisikommunikatsiooni ekspertidena teame, et kriise on väga raske ette ennustada, kuid nende ületamiseks on võimalik—ja hädavajalik—valmistuda.

META on teie partner müügis ja taktikaliste lahenduste pakkumisel. Me liidame kokku turunduskommunikatsiooni, brändiarenduse ja sotsiaalmeedia. Üllatame ja oleme uuendusmeelsed. Teeme asju värskelt, teistmoodi ja ootamatult – traditsioone ja universaalseid lahendusi küsimuse alla seades.

META tugevuseks digistrateegiate loomisel on meie võime konteksti luua ning seda hoomata. Tunneme sügavuti meediat ja sõnumiloomet. Mõistame, kuidas erinevad sõnumid erinevates kanalites välja mängivad ning mida on vaja selleks, et luua terviklikku ning efektiivset sõnumikeskkonda. Nii prindis kui ka pikslites.

META ekspertiis

Täielik kindlus ühest lausest: “Mu META tiim tegeleb sellega.”

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.