Strateegiate loomine

Loo eduga püsisuhe

Äride juhtimine on pidev heitlus igapäevase operatiivse efektiivsuse ja strateegia vahel. Täpselt samamoodi on ka kommunikatsioonis, mis on üks juhtimiskiht teiste seas – igapäevane taktikaline tegevus erinevate äriliste vajaduste toetamise, meediasuhtluse, pisitulekahjude kustutamise näol nõuab ressurssi, mis tuleb strateegilise planeerimise arvelt.

META roll on meie klientide ettevõtetes taastada mõistlik tasakaal meisterliku elluviimise ja tegelike eesmärkide silme eTTE seadmise vahel.

Meie fookus on strateegiline planeerimine ja selle horisondi hoidmine oma kliendi juhtkonna silme ees läbi kogu meie kliendisuhte. See ei tähenda, et meil on üks ja ainuõige viis, kuidas luua kommunikatsioonistrateegiaid ning nende elluviimiseks vajalik ühtne tahe üle kogu kliendi äriorganisatsiooni, kuidas planeerida tegelik vajaminev ressurss seatud ambitsioonide saavutamiseks. Mõne eesmärgi juures sobivad kliendi otsustusteekonnale rajatud strateegiad, mõne juures segmenteerimisstrateegiad, mõne juures ühtse ja selge sõnumistrateegiad, mis valitseb kõige üle. Neile lisanduvad mainearhitektuurimetoodikad ja mainejuhtimisstrateegiad – ja nii edasi. Valitud vormeli ja ühiselt loodud strateegiaga sama oluline on selle elluviimiseks vajaliku organisatsiooni ja protsesside loomine, mis hoiavad pilti silme ees, prioriseerivad sisemiselt õigeid asju ning jagavad ressursse ning vastutust sinna, kuhu vaja.

Kadumaläinud prioriteetide taasleidmine on suurimaid teeneid, mida suurele ja kaua edukalt tegutsenud äriorganisatsioonile võib kommunikatsiooninõustamise käigus teha. Kommunikatsioonistrateegiates meenutame oma sihtrühmale kliendi brändi lugu, lubadust ühiskonnale ja tõlgime ettevõtte kliendile suunatud väärtuspakkumise lugudeks, mis aitavad luua, muuta või arendada inimeste peades olevat ettekujutust sellest ettevõttest ja selle brändist.

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.