fbpx

Strateegiate loomine

Loo eduga püsisuhe

Äride juhtimine on pidev heitlus operatiivse efektiivsuse ja strateegia vahel. Täpselt samamoodi on ka kommunikatsioonis, mis on üks juhtimiskiht teiste seas – igapäevane taktikaline tegevus äriliste vajaduste toetamise, meediasuhtluse, pisitulekahjude kustutamise näol nõuab ressurssi, mis tuleb strateegilise planeerimise arvelt.

META roll on teie ettevõttes taastada mõistlik tasakaal meisterliku elluviimise ja tegelike eesmärkide silme ette seadmise vahel.

Meie fookus on strateegiline planeerimine ja selle horisondi hoidmine oma kliendi juhtkonna silme ees. See ei tähenda, et meil on üks ja ainuõige viis, kuidas luua kommunikatsiooni-strateegiaid.

Mõnele eesmärgile sobivad kliendi otsustusteekonnale rajatud strateegiad, mõnele segmenteerimisstrateegiad, mõnele ühtne ja selge sõnumistrateegia, mis valitseb kõige üle. Neile lisanduvad mainearhitektuuri metoodikad ja mainejuhtimisstrateegiad – ja nii edasi. Valitud viisi ja ühiselt loodud strateegiaga sama oluline on selle elluviimiseks vajaliku organisatsiooni ja protsesside loomine, mis hoiavad pilti silme ees, toovad välja õiged prioriteedid ning jagavad ressursse ja vastutust sinna, kuhu vaja.

Kadumaläinud prioriteetide taasleidmine on suurimaid teeneid, mida kommunikatsiooninõustamine võib kaua edukalt tegutsenud äriorganisatsioonile teha. Kommunikatsioonistrateegiates meenutame oma sihtrühmale kliendi brändi lugu ja tema lubadust ühiskonnale. Tõlgime ettevõtte väärtuspakkumise lugudeks, mis aitavad kujundada, muuta või arendada inimeste ettekujutust ettevõttest ja selle brändist.

Kontaktisikud

Võta ühendust meie valdkonna tiimijuhtidega, et analüüsida teemat süvitsi, kaardistada ühised huvid ja leida koostöövõimalus. Sind ootab terve META tiim oma ekspertoskustega.

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.