fbpx

Digistrateegiad

Ära õõtsu lihtsalt kaasa.
Valitse merd.

Avalike suhete õnnestumise eelduseks on kanaleid arvestav kommunikatsioonistrateegia. Digikommunikatsiooni tuleks näha orgaanilise ja läbimõeldud osana kaasaegsest PR-ist, mis peab aitama kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele.

Digistrateegia tähendab kaugelt enamat kui digireklaame ning makstud meediat. META tugevuseks digistrateegiate loomisel on meie võime konteksti luua ning seda hoomata – tundes sügavuti meediat ning sõnumiloomet mõistame, kuidas erinevad sõnumid erinevates kanalites välja mängivad ning mida on vaja selleks, et luua terviklikku ning efektiivset sõnumikeskkonda nii prindis kui pikslites.

Digitaalne ei tähenda traditsioonilist.

META tööriistakasti kuuluvad:

  • digi- ja sotsiaalmeediastrateegiate koostamine;
  • sisu- ja tekstiloome;
  • ja koostöö mõjuisikutega.

Digitaalne ei tähenda traditsioonilist – uute lahenduste ning kampaaniate puhul võime innustuda sellest, mida meie või keegi teine on juba teinud, ent ei lepi ainult sellega.

Teeme asju värskelt, teistmoodi ja ootamatult – meie mitmekülgsed teadmised meediatööst, kriisikommunikatsioonist ning brändijuhtimisest annavad meile, ning seeläbi teile, tugeva eelise.

Kontaktisikud

Võta ühendust meie uue äri juhiga, et analüüsida teemat süvitsi, kaardistada ühised huvid ja leida koostöövõimalus. Sind ootab terve META tiim oma ekspertoskustega.

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.