fbpx

Digistrateegiad

Ära õõtsu lihtsalt kaasa.
Valitse merd.

Avalike suhete õnnestumise eelduseks on kanaleid arvestav kommunikatsioonistrateegia. Digikommunikatsiooni tuleb näha orgaanilise ja läbimõeldud osana kaasaegsest PR-ist, mis peab aitama kaasa ettevõtte eesmärkide saavutamisele.

Digistrateegia tähendab enamat kui digireklaame ja makstud meediat. META DIGITALI tugevuseks digistrateegiate loomisel on meie võime luua konteksti ning seda ka hoomata – tundes sügavuti meediat ja sõnumiloomet mõistame, kuidas erinevad sõnumid erinevatesse kanalitesse sobivad ning mida on vaja selleks, et luua terviklikku ja efektiivset sõnumikeskkonda. 

META DIGITAL aitab lähtuvalt ettevõtte eesmärkidest või väljakutsetest luua digikommunikatsiooni, mis toetab senist turundus- ja PR-strateegiat ning tagab läbi selle 360° kommunikatsiooni.

META DIGITALI tööriista kasti kuuluvad järgmised teenused:

Digi- ja sotsiaalmeediastrateegiate loomine

Arvestame ettevõtte eesmärke, sihtgruppi ja konkurentsi ning töötame välja digi- ja sotsiaalmeediastrateegia. Loome plaani, kuidas kasutada ja siduda erinevaid digikanaleid ning ühendada PR-i ja teiste turundustegevustega. Vajadusel vaatame ka kanaleid (sh Facebook, Instagram, LinkedIn jt) eraldi ja loome tugeva strateegia.

digital restart

Digiaudit võimaldab paremini mõista oma digikanaleid ning luua tugevamaid ja tulemuslikumaid strateegiaid, mis viivad lähemale eesmärkide saavutamisele. Analüüsime kohalolekut õigetes digikanalites, kasutuselolevat strateegiat ja tulemusi, aitame tõhustada strateegiat ja toome praktilisi loovideid reaalsete tulemuste saavutamiseks.

META PR-digiaudit

PR-digiaudit annab vastuse, kas ettevõtte kommunikatsiooniplaanis loodud sõnumid kajastuvad ka selle digikanalites. See võimaldab paremini mõista organisatsiooni PR-i ja digitaalsete kanalite seost ning luua tugevamaid ja tulemuslikumaid strateegiaid, läbi mille jõuame lähemale soovitud eesmärkideni.  

360° loovkampaaniad

Igal ettevõttel on omanäolised väljakutsed ja eesmärgid. Töötame välja eristuva loovkampaania, kasutades 360° kommunikatsiooni: nii traditsioonilisi meediakanaleid kui ka erinevaid digilahendusi.

SEO ehk otsingumootori optimeerimine

Digiturunduse väljakutsetes on olulisel kohal ka ettevõtte veebilehe nähtavus. Muudame kodulehe Google otsingus paremini nähtavamaks, et meelitada rohkem külastajaid ja olla konkurentidest paremini leitav.

Google Ads ja linkedin reklaamid

Google’i otsing on üks olulisemaid veebipõhiseid tegevusi. Pakume Google AdWords ja Display-reklaamide teenust, et jõuda soovitud sihtgrupini, tõsta oma toodete või teenuste nähtavust ja seeläbi suurendada müüki või bränditeadlikkust. Seadistame otsingureklaame kui ka Display-reklaame ning toetame igakuise haldusega.

LinkedIn reklaamid aitavad jõuda õige sihtgrupini professionaalses keskkonnas, suurendada bränditeadlikkust, luua sidemeid ja võrgustikke ning saavutada mõõdetavaid tulemusi oma äritegevusele. Eriti oluline on see kanal B2B turunduses, kuid lisaks on see suurepärane tööandjabrändingu kujundamisel ja uute töötajate leidmisel. Aitame välja mõelda strateegiat, luua reklaame ja hallata sisu tulemuste saavutamiseks.

Sisuloome

PR-agentuuri tugevus on sõna jõud. Loome tähenduslikku, kvaliteetset, huvitavat ja sihtgrupile suunatud mitmekülgset sisu, mis tugevdab brändi ja haarb sihtgrupi huvi. Toetame Facebooki, Instagrami ja LinkedIni sisuloome ja igapäevase kanalite haldamisega ning ka reklaamide seadistamisega.

Miks võtta digiturunduse teenus PR-agentuurist?

Digitaalne ei tähenda traditsioonilist – uute lahenduste ning kampaaniate puhul võime innustuda sellest, mida meie või keegi teine on juba teinud, ent ei lepi ainult sellega. Teeme asju värskelt, teistmoodi ja ootamatult – meie mitmekülgsed teadmised meediatööst, kriisikommunikatsioonist ning brändijuhtimisest annavad meile, ning seeläbi teile, tugeva eelise.

Oleme valmis suurendama teie brändi tuntust, edendama suhtlust sihtgrupiga ning saavutama mõõdetavaid tulemusi – alustame koos digitaalse edu teekonda! 

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.