fbpx

SINU STARTUPI KASVUTIIM METAS  

MEIE TEENUSED

MIDA ME TEEME

Toetame Sinu äri kasvu 

Teenitud meediakajastused on kõige efektiivsem viis tõsta oma ettevõtte nähtavust ja usaldusväärsust. Me keskendume vaid neile tegevustele, mis Sinu ärile tulemusi toovad. Viime Sinu ettevõtte loo investorite ja klientideni.

Mida me pakume

Pakume just Sinu ettevõtte vajadustest lähtuvalt tuge kolmes põhivaldkonnas: raha kaasamise avalik kommunikatsioon, turule sisenemise kommunikatsioon ja kommunikatsioon kohalikul ning rahvusvahelistel turgudel. Paneme üheskoos paika, millistes valdkondades saame Sinu ettevõtet soovitud tulemuste püüdmisel kõige tulemuslikumalt toetada.

Võta meiega ühendust

Raha kaasamise avalik kommunikatsioon

Põhiteenused:
🚀 Teadlikkuse tõstmine üld- ja digimeedias
🚀 Põhisõnumid ja positsioneering
🚀 Storytelling
🚀 Kõneisikude LinkedInide optimeerimine ja copywriting

🚀 Ettevalmistus suhtluseks investoritega

Turule sisenemise kommunikatsioon

Põhiteenused:
🚀 Digiturundus
🚀 Growth hacking
🚀
SEO
🚀 Põhisõnumid ja positsioneering
🚀 Storytelling
🚀 Kõneisikude LinkedInide optimeerimine ja copywriting
🚀 Kriisiohje ja -kommunikatsioon

Kohalik ja rahvusvaheline kommunikatsioon

Põhiteenused:
🚀 Meediasuhtlus Eestis ja rahvusvaheliselt
🚀 Ettevõtte teavituste igakuine kommunikatsioon
🚀 Põhisõnumid ja positsioneering

🚀 Storytelling
🚀 Kõneisikude LinkedInide optimeerimine ja copywriting

🚀 Kriisiohje ja -kommunikatsioon

META ALPHA

SINU PARTNER RAHVUSVAHELISES KOMMUNIKATSIOONIS.

Tutvu META Alpha tiimiga, kes teeb Sinu ettevõtte nähtavaks

META Alpha tiimi kuuluvad pikaajalise kogemusega startup-kommunikatsiooni eksperdid. Olles töötanud idufirmadega nii Eestis kui ka globaalselt, aitame jõuda otsustajateni ning saavutada ühiskondlikku mõju. Oleme toetanud üle 50 startupi kommunikatsiooni, ehitanud ise startuppe ja selle käigus õppinud, mis töötab ja mis mitte.

Pakume tuge uutele turgudele sisenemisel, kommunikatsiooni kohalikul või globaalsel turul ja storytellingut.

Igal tiimiliikmel on ainulaadsed oskused ja kogemused, tänu millele oleme teie ettevõttele edukad koostööpartnerid.

Võta meiega ühendust

Lily tegeleb kommunikatsiooniplaanide loomise ja elluviimisega nii tehnoloogia- kui ka idufirmadele ning töötajate isikubrändi ehitamisega LinkedInis. Ta hoiab pidevalt pilku peal uutel tehnoloogilistel arengutel ja lahendustel.

Lily Mägi
Startuppide PR konsultant

Lily tegeleb kommunikatsiooniplaanide loomise ja elluviimisega nii tehnoloogia- kui ka idufirmadele ning töötajate isikubrändi ehitamisega LinkedInis. Ta hoiab pidevalt pilku peal uutel tehnoloogilistel arengutel ja lahendustel. Lily varasem kogemus on andnud talle tugeva meediaanalüüsi oskuse ja arusaama pidevalt arenevast meediamaastikust. Lily on õppinud Amsterdami Ülikoolis, kus tema ettevõtlik ellusuhtumine viis ta osalema kiirendiprogrammi, mille kaudu ta käivitas edukalt ka oma startupi Hoovuse. Protsessi käigus avastas ta, et teda paelub ettevõtte ehitamise juures aga kõige rohkem tehnoloogia ja idufirmade toimimine ning selle sidumine meediaõpingutega. Täna tegeleb Lily just sellega kommunikatsiooni-ja turundusvaldkonnas. Ta on teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu GScan, Futugrid, Kwota, Snabb, Easyref, Tele2, Work in Estonia ja Software Defined Space Conference.

 

Ann Hiiemaa on töötanud ajakirjanikuna Eesti suurimas päevalehes Postimees, nõustanud idufirmasid nagu Starship, Lightyear, Bikeep, Jobbatical, MeetFrank, Erply ja Wolt. Samuti on tema portfellis Karma VC.

Ann Hiiemaa
Partner

Ann Hiiemaa on töötanud ajakirjanikuna Eesti suurimas päevalehes Postimees, nõustanud idufirmasid nagu Starship, Lightyear, Bikeep, Jobbatical, MeetFrank, Erply ja Wolt. Samuti on tema portfellis Karma VC. Tänu oma kogemusele investoritega töötamisel teab Ann, kuidas luua veenev lugu tehnoloogiast ja selle taga paiknevast meeskonnast. Ta armastab toodete turule toomise kommunikatsiooni ja idufirmade autentse loo jutustamist.  Ann on üks enim auhinnatud PR-konsultante.  Ta on täitnud META auhinnaseina peamiste rahvusvaheliste PR-auhindadega – European Excellence PR-kuld, PR-Examples ja IPRA-auhinnad. Rääkimata Kuldmunadest (12).

Madis Trei
Digiturunduse konsultant, TT Media

Madis oma kogemust kõikides turundusega seotud valdkondades, kuid on alati hoidnud sisu loomist kõige südamelahedasemana. Madis on juhtinud mitu aastat digiagentuuri Vurr, kus peamiselt keskenduti just sisuloomele ja sotsiaalmeediale, olles turuliidrid.

Madis Trei
Digiturunduse konsultant, TT Media

Madis oma kogemust kõikides turundusega seotud valdkondades, kuid on alati hoidnud sisu loomist kõige südamelahedasemana. Madis on juhtinud mitu aastat digiagentuuri Vurr, kus peamiselt keskenduti just sisuloomele ja sotsiaalmeediale, olles turuliidrid.  Oma karjääri jooksul on ta juhtinud kuni 20-liikmelisi agentuure ja meeskondi, mistõttu mõistab ta hästi, kuidas ettevõtted toimivad ning millist rolli otsuste tegemistes mängivad finantsilised võimalused.  Sisu loomine ja selle levitamine internetis on tema sõnul aga hädavajalik, kui tegemist on idufirmade ja “uue äri” ettevõtetega. Arvukad auhinnad ja esikohad Eestis on olnud osa tema karjäärist, kuid ta ootab huviga klientide projektide laiendamist üle maailma.

Maria Magdaleena Lamp
Copywriter, Do All Write

Maria on kogenud copywriter. Sellest hetkest, kui Maria 2014. aastal copy- ja sisuloomemaailma astus, on ta kirjutanud copyt auhinnatud kampaaniatele, aidanud brändidel kommunikatsioonikeelt kujundada ja kirjutanud meeletul hulgal erinevaid tekste, mille ülesanne on hüpata ekraanilt välja ja jääda lugejale meelde.

Maria Magdaleena Lamp
Copywriter, Do All Write

Maria on kogenud copywriter. Sellest hetkest, kui Maria 2014. aastal copy- ja sisuloomemaailma astus, on ta kirjutanud copyt auhinnatud kampaaniatele, aidanud brändidel kommunikatsioonikeelt kujundada ja kirjutanud meeletul hulgal erinevaid tekste, mille ülesanne on hüpata ekraanilt välja ja jääda lugejale meelde. Pärast viit aastat copywriteri ja sisuturundusstrateegina Jobbaticalis on Maria viimased paar aastat veetnud aidates brändidel leida ja kasutada oma häält ainulaadsel ja äratuntaval viisil.

Vira Suarez
Copywriter, Do All Write

Vira on hingelt detektiiv, kes leiab üles õiged tükid ja paneb neist kokku terviku. Ta hakkas vabakutseliseks sisuloojaks, kui mõistis—ükskõik, kui head tema kinnisvara hindamisaruanded olid, lugesid pankurid neid ainult numbrite pärast.

Vira Suarez
Copywriter, Do All Write

Vira on hingelt detektiiv, kes leiab üles õiged tükid ja paneb neist kokku terviku. Ta hakkas vabakutseliseks sisuloojaks, kui mõistis—ükskõik, kui head tema kinnisvara hindamisaruanded olid, lugesid pankurid neid ainult numbrite pärast. Analüütilise meelega ja lõputult uudishimulik Vira aitab ettevõtetel panna paika põhisõnumeid ja kujundada brändi identiteeti. Kuigi ta ei nimetaks end eriti seiklushimuliseks inimeseks, leiab Vira end sageli selgitamast, kuidas (ja miks) ta oma perega teisele poole maakera kolis ja seal ettevõtte asutas.

Annika Helendi
Kasvustrateeg, astronaut.marketing

Annika on SEO-ja sisustrateeg, kes töötab peamiselt B2B SaaS-firmadega, eesmärgiga suurendada nähtavust orgaanilise otsingu kaudu. Tal on laialdane kogemus projekti-, meeskonna-, ülesannete- ja ärijuhtimise ning arendusvahendite alal.

Annika Helendi
Kasvustrateeg, astronaut.marketing

Annika on SEO-ja sisustrateeg, kes töötab peamiselt B2B SaaS-firmadega, eesmärgiga suurendada nähtavust orgaanilise otsingu kaudu. Tal on laialdane kogemus projekti-, meeskonna-, ülesannete- ja ärijuhtimise ning arendusvahendite alal. Samuti pakub Annika strateegia- ja turundusmeeskonna juhendamise teenust. Tema põhirõhk on ingliskeelsetel turgudel. Enamiku klientidest moodustavad ameeriklased ja eurooplased, sealhulgas Bindwise, Weekdone, Posthog, Bolt, Kontentino ja Relancer. Ta on olnud mentor Latitude59, Superangel ja Salto korraldatud äri bootcampides ja EIA ettevõtluslaagris.

Anni Sinijärv
Toote-ja teenusearenduse konsultant

Annil on 10+ aastat kogemust start-up ettevõtete koolitamisel. Tema loodud globaalne ettevõtlusharidust pakkuv organisatsioon Euroopa Innovatsiooniakadeemia (EIA) on tänaseks koolitanud kümneid tuhandeid noori ettevõtjaid.

Anni Sinijärv
Toote-ja teenusearenduse konsultant

Annil on 10+ aastat kogemust start-up ettevõtete koolitamisel. Tema loodud globaalne ettevõtlusharidust pakkuv organisatsioon Euroopa Innovatsiooniakadeemia (EIA) on tänaseks koolitanud kümneid tuhandeid noori ettevõtjaid. Anni on töötanud riikides nagu Portugal, Itaalia, Qatar, Hiina jpt. avaliku,- ja erasektori organisatsioonidega aitamaks luua neil ettevõtluse ja innovatsiooni kompetentsi. Ta on koostööd teinud suurettevõtetega nagu Google, Mercedez Benz, Allianz jne. Anni on töötanud sadade ülikoolidega, sh UC Berkeley, Princeton ja Michigan University. Anni elas 6 aastat Prantsusmaal, kus korraldas ettevõtluskoolitusi 500+ osalejale. Ta on aktiivne olnud Silicon Valley-s, töötades sealsete ettevõtete, ülikoolide ja VC fondidega, ehitades sellega üles võrgustiku tehnoloogia ekspertidest. Anni on omandanud magistrikraadi Pariisis (HEC Paris) innovatsiooni ja ettevõtluse erialal. 

Meid on usaldanud

META on õige valik kõikidele, kes soovivad tulemusi, strateegilist lähenemist ja ühiskonnas uusi positiivseid standardeid näha. Rääkimata kiirest reageerimisvõimest, juurdepääsust tipptasemel meediale ja teostusest.
Starship
Henry Harris-Burland
META tugevus on märkimisväärsete teadmiste ja kogemustega tiim, kes orienteerub nii suhtekorralduses, turunduses kui ka valitsussuhetes. Kliendina on palju lihtsam saada head nõu ühest agentuurist kui kohtuda iga nädal mitmega.
Eleport
Raul Potisepp
META on pakkunud suurepärast abi nii üldiste teadaannete koostamise kui ka keeruliste meediasituatsioonide puhul. Kõrge professionaalsus, head sidemed ja põhjalik arusaam meedia toimimisest on see, mida ma nendega töötades kõige rohkem hindan.
Jobbatical
Karoli Hindriks
Ann ja META on läbi aastate olnud koostööpartner, kelle tulemuste peale võib pimesi kindel olla. Mina kirjeldan soovi ja nemad toovad tulemuse!
Bikeep
Kristjan Lind
META tugevus on märkimisväärsete teadmiste ja kogemustega tiim, kes orienteerub nii suhtekorralduses, turunduses kui ka valitsussuhetes. Kliendina on palju lihtsam saada head nõu ühest agentuurist kui kohtuda iga nädal mitmega.
WOLT
Piret Pert
META üheks tugevuseks on kahtlemata tugev meeskond ja strateegiline nägemus. Hindasime seda, et nad tegutsesid kiirelt ja tõid tulemusi.
Clevon
Sander Sebastian Agur
META ALPHA

Sooviksid meiega kohtuda?

Võta ühendust

  Järgmised sammud

  1
  Lepime kokku kohtumise
  Kaardistame teie ettevõtte vajadused ning arutame, kuidas META tiim teid eesmärkide saavutamisel toetada saab.
  2
  Saadame pakkumise
  Pakume välja edasise tegevusplaani.
  3
  Asume tööle
  Kui siht seatud, alustame tööd teie eesmärkide nimel.
  META ALPHA

  SINU STARTUPI KASVUTIIM METAS

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.