fbpx

Turunduskommunikatsioon

Totaalne kommunikatsioon –
ole kõikjal tüütu olemata.

Turunduskommunikatsioon on üks keerulisemaid ning samas olulisemaid kommunikatsioonivaldkondi. Kuidas liita meediasuhtlus, bränding, turundus, reklaam ja sotsiaalmeedia, et luua terviklik ja tulemuslik kampaania?

META DNAsse on sisse kirjutatud strateegiline lähenemine igale kommunikatsioonitegevusele.

See valdkond on kahtlemata META üks tugevamaid külgi. Selle tõestuseks on Aasta Kommunikatsiooniagentuuri tiitel ning iga-aastane auhinnasadu erinevatelt konkurssidelt.

META DNAsse on sisse kirjutatud strateegiline lähenemine igale kommunikatsioonitegevusele. Turunduskommunikatsiooni strateegia, mis hõlmab kommunikatsioonieesmärke koos vaheetappide ja soovitud lõpptulemusega, toetub kesksele ideele, mille pädeva realiseerimise korral on tõenäoline saavutada parem müük, suurem brändituntus, uus positsioneering või muu loodetud tulemus.

Teekond eesmärkideni tähendab fragmenteerunud meediapildis ja inimeste üha individuaalsemates klienditeekondades integreeritud turunduskommunikatsiooni –lahendusi, kus digimeedia, traditsiooniline meediasuhtlus ja loovlahendused toetavad ja täiendavad üksteist.

META pakub täisteenust, kus kommunikatsioonile lähenetakse terviklikult – me ei eralda digikommunikatsiooni traditsioonilisest kommunikatsioonist. Loome sisu seal, kus on teie sihtrühm.

Turunduskommunikatsiooni võlu on mõõdetavad tulemused – andmete, analüüsi ja 12-aastase kogemuse põhjal loome järjepidevalt Eesti edukaimaid kommunikatsioonikampaaniaid.

Kontaktisikud

Võta ühendust meie uue äri juhiga, et analüüsida teemat süvitsi, kaardistada ühised huvid ja leida koostöövõimalus. Sind ootab terve META tiim oma ekspertoskustega.

Loading more

Kommunikatsioonibüroo META Advisory

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.