Turunduskommunikatsioon

Totaalne kommunikatsioon –
ole igal pool ilma tüütu olemata.

Turunduskommunikatsioon on üks keerulisemaid, ent paljude klientide jaoks ka üks vajalikemaid kommunikatsioonivaldkondi. Kuidas liita meediasuhtlus, bränding, turundus, reklaam ja sotsiaalmeedia ning luua terviklik kampaania, mis toob tulemusi?

META DNAsse on sisse kirjutatud see, et läheneme igale kommunikatsioonitegevusele strateegiliselt.

META DNAsse on sisse kirjutatud see, et läheneme igale kommunikatsioonitegevusele strateegiliselt. Strateegia tähendab siin äriliste plaanide toetuseks seatud kommunikatsioonieesmärke koos vaheetappide ja soovitud lõpptulemusega. Strateegia keskmes on idee, mille pädeva realiseerimise korral on tõenäoline saavutada loodetud muutus – parem müük, suurem brändituntus, uus positsioneering või muu vajalik.

Teekond eesmärkideni tähendab fragmenteerunud meediapildis ja inimeste üha individuaalsemates klienditeekondades integreeritud kommunikatsioonilahendusi, kus digimeedia, traditsiooniline meediasuhtlus ja loovlahendused toetavad ja täiustavad üksteist. Turunduskommunikatsiooni võlu on mõõdetavad tulemused – andmed, analüüs ja kogemused annavad meile 12-aastase praktika tulemusena võimaluse luua Eesti edukaimaid turunduskommunikatsiooni kampaaniaid.

META pakub oma klientidele täisteenust, kus kommunikatsioonile lähenetakse terviklikult – me ei eralda digikommunikatsiooni traditsioonilisest kommunikatsioonist. vaid loome sisu seal, kus on meie klientide sihtrühm. See valdkond on kahtlemata ka META üks tugevamaid külgi. Selle tõestuseks on Aasta Kommunikatsiooniagentuuri tiitel ning iga-aastane auhinnasadu erinevatelt kommunikatsioonikonkurssidelt. 

Loading more

Kontaktisikud

Võta ühendust meie uue äri juhiga, et analüüsida teemat süvitsi, kaardistada ühised huvid ja leida koostöövõimalus. Sind ootab terve META tiim oma ekspertoskustega.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.