fbpx

Kriisikommunikatsioon

Filtreeri

kriisikommunikatsioon

99% kriisidest tabab ettevõtteid ja organisatsioone ootamatult. Kriisidest edukalt välja tulemiseks on hädavajalik ettevalmistus ja varasem treening.

Eduka kriisikommunikatsiooni aluseks on ettevõttesisene kriisikommunikatsiooni plaan, kus on määratletud nii kriisimeeskonna koosseis kui ka info liikumise mudelid erinevate ettevõtte tegevusalade puhul.

Kriisikommunikatsiooni koolituseks ette valmistudes teeme kliendiga koos riskide ülevaate, koostame infoliikumise mudeli ja valime välja kriisisimulatsiooni valdkonna. Koolitusel anname kogu meeskonnale ülevaate kriisikommunikatsiooni juhtimise põhimõtetest ja harjutame simulatsioonina koos läbi ühe kriisi lahendamise esialgse info jagamisest erinevate huvirühmadega teleintervjuude andmiseni välja.

🟣 Tutvu META mainejuhtimise-alase ekspertiisiga siin.

🟣 Ühiste huvide kaardistamiseks ja koostöövõimaluste leidmiseks võta ühendust meie uue äri juhi Ann Hiiemaaga (ann.hiiemaa@metadvisory.ee). Sind ootab kogu META tiim oma ekspertoskustega!

Loading more

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.