fbpx

META liitus ülemaailmse PR-võrgustikuga Convoy

Lugemisaeg 1 min

Eesti juhtiv valitsussuhete ja PR-agentuur META Advisory liitus ülemaailmse PR-võrgustikuga Convoy, mis keskendub eelkõige B2B-tehnoloogiaettevõtete kommunikatsioonile. Võrgustikku kuulumine annab META-le võimaluse teenindada rahvusvahelisi tehnoloogiasektori kliente senisest veel kõrgemal tasemel ja pakkuda lisavõimalust oma olemasolevale kliendibaasile.

META kuulub ainsana Eesti agentuuridest ka ülemaailmsesse IPREX võrgustikku, mis on €381 miljoni eurose koondkäibega võrgustik sõltumatutest (kohalikele partneritele kuuluvatest) kommunikatsiooniagentuuridest, millel on enam kui 1600 töötajat 110 esinduses üle kogu maailma. Convoysse ja IPREXisse kuulumine teeb METAst ühe laiema rahvusvahelise võrgustikuga Eesti PR-agentuuri.

“Rahvusvahelistesse võrgustikesse kuulumine annab nii meie
klientidele kui ka meile endile lisavõimaluse.”

“Rahvusvahelistesse võrgustikesse kuulumine annab nii meie klientidele kui ka meile endile lisavõimaluse. Oma klientidega koos välisturgudele minek on muutunud oluliselt kiiremaks ja lihtsamaks, sest meil on toeks ekspertidest koosnev võrgustik,” avaldas META äriarendusjuht Ann Hiiemaa. “Convoysse kuulumine annab meile ligipääsu rahvusvahelistele B2B tehnoloogiabrändidele, kes tahavad Eesti turule sisenedes luua kampaaniaid, millel on tõeline mõju. Meie tehnoloogiasektori kliendid saavad omakorda tuge, sest välisturgudele sisenedes saavad nad enda kõrvale tipptasemel eksperdid, kes tunnevad konkreetset sihtturgu läbi ja lõhki.”

Convoy juht Rob Ettridge lisas: „Kuna B2B ettevõtete jaoks on jätkuvalt vajadus luua sihipäraseid ning kuluefektiivseid kampaaniaid, mis on suunatud bränditeadlikkuse tõstmiseks ja kliendibaasi kasvatamisele, siis on kohalikele ekspertidele juurdepääs hädavajalik. Valisime oma partneriks META, sest neil on Eestis suurepärane maine ja pikaajaline kogemus.”

2009. aastal asutatud META partnerid Andreas Kaju ja Ott Lumi on 11 tegutsemisaasta jooksul üles ehitanud 2 peamist ärisuunda: Meta Government, mis tegeleb valitsussuhetega, ning Meta Communications, mis pakub strateegilist nõustamist ja kommunikatsioonilahendusi meediasuhetes, turunduses, sisekommunikatsioonis ning mainekujunduses.

Rohepööre jõuab lõpuks kõigini

Lugemisaeg 4 min

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.