fbpx
Ann Hiiemaa

Ann juhib METAs turundustiimi ning vastutab selle eest, et meie teenus oleks kaasaegne ja aitaks kaasa klientide äri kasvule.

Tänu arvestatavale kogemusele ajakirjanikuna oskab ta kampaaniate loomisel mõelda nii, et need saavutaksid maksimaalselt laia kandepinna ka üldmeedias. Just kommunikatsioonikampaaniad ja uute ettevõtete lansseerimine on see, mida Ann kõige paremini oskab. Selle tõestuseks on nii Eesti kui ka mitmete rahvusvaheliste kommunikatsioonikonkursside esikohad, nendest hinnatuim ilmselt PR-Excellence Awards esikoht Kogumispäeviku kampaaniaga.

Ann on kommunikatsioonivaldkonnas töötanud üle 10 aasta, tema klientide hulgas on nii Eesti juhtiv pank Swedbank, rahvusvahelisi tehnoloogiabrände nagu Starship, start-up-firmasid nagu WOLT ja Bikeep, aga ka avaliku sektori kliente nagu EAS.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.