fbpx
Lily Mägi

Lily on META Alpha kommunikatsioonivaldkonna juht. Ta on kõrghariduse omandanud Amsterdami Ülikoolis (University of Amsterdam) – sealne meedia eriala andis talle tugevad meediaanalüüsi oskused ja arusaama digitaalsest meediamaailmast. Õpingute ajal osales ta ka kiirendiprogrammis, et käivitada oma ettevõte Hoovus, mis pakub kunstnikele digitaalset platvormi oma maalide müügiks.

 

Protsessi käigus avastas ta, et teda paelub ettevõtte ehitamise juures aga kõige rohkem tehnoloogia ja idufirmade toimimine ning selle sidumine meediaõpingutega. Täna tegeleb Lily just sellega kommunikatsiooni-ja turundusvaldkonnas, keskendudes rahvusvaheliste meediakajastuste püüdmisele ja luues edukaid kommunikatsiooniplaane nii tehnoloogia- kui ka idufirmadele ning ehitades töötajate isikubrändi LinkedInis. Ta on teinud koostööd selliste ettevõtetega nagu GScan, Futugrid, Kwota, Snabb, Easyref, Tele2, Work in Estonia ja Software Defined Space Conference.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.