fbpx
Karoliine Olle

Karoliine roll turunduskommunikatsiooni tiimi assistendina on META konsultante igakülgselt abistada ning olla toetav jõud erinevates turunduskommunikatsiooni projektides. Karoliine on hea ja loominguline kirjutaja, olles varasemalt oma oskusi lihvinud peamiselt ajakirjanikuna. 

Viimane aasta Tartu Ülikooli riigiteaduste ja kommunikatsiooni bakalaureusekraadi õpinguid annab Karoliinele võimaluse koolis värskelt omandatud teadmised kohe META klientide kasuks tööle rakendada. Senised õpingud on andnud talle laiapõhjalised teadmised nii Eesti kui ka rahvusvahelisest poliitikast, kommunikatsiooni põhitõdedest ja ajakirjaniku tööst ning lisaks ka tugeva analüütilise mõtlemise. Vahetussemester Belgias, Genti Ülikoolis, võimaldas õppida rohkem ka rahvusvahelise kommunikatsiooni kohta.

Enim paeluvad Karoliinet kommunikatsiooni juures projektid, kus saab lasta loovusel lennata ning elluviimiseks kasutada loomingulist kommunikatsioonikampaaniat. 

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.