fbpx
Kadri Maasik

Kadri on pikaajalise avaliku sektori kogemusega, ta on töötanud kolmes erinevas ministeeriumis. Rahandusministeeriumis oli tema tegevusvaldkonnaks riigi eelarvepoliitika, sh Euroopa Liidu struktuurifondid ja muud välistoetused. Haridus- ja Teadusministeeriumis ning ka Välisministeeriumis töötas Kadri asekantslerina, millest esimeses tegeles ta peamiselt õpetajate palga, hariduse rahastamise ja koolivõrgu teemadega. Välisministeeriumis aitas ta koostada välispoliitika 2030. aasta arengukava nign käivitada Eesti Rahvusvahelist Arengukoostöö Keskust.

Kadri on kümne aasta vältel jaganud oma ekspertiisi OECD ja Euroopa Liidu algatusele SIGMA,  toetades seeläbi Lääne-Balkani riike heade valitsemistavade juurutamist ning strateegilise planeerimise ja riigi finantsjuhtimise süsteemide arendamist. Lisaks on ta olnud tegev mitmete Eesti äriühingute ja sihtasutuste nõukogudes, näiteks kuulunud AS Hoolekandeteenuste nõukokku ja juhtinud HITSA ja SA Archimedese nõukogu.

Meta klientidele pakub Kadri tuge juhtimise ja valitsussuhete vallas.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.