fbpx
Heidi Leid

Heidi on lõpetanud London Metropolitan University avalike suhete erialal ning ta on töötanud üle 10 aasta kommunikatsioonivaldkonnas. Ta alustas oma karjääri Londonis väikeses moefirmas, enne kui liikus edasi McLaren Construction Groupi, ühte Suurbritannia juhtivasse ehitusettevõttesse, kus ta veetis seitse aastat PR ja kommunikatsiooni osakonnas. Eestisse tagasi tulles töötas Heidi kolm aastat tehnoloogiaettevõttes Yolo Group, juhtides brändi kommunikatsiooniprojekte ja tööandja brändingu initsiatiive.

Heidil on positiivne ellusuhtumine ja on hea suhtleja. Tal palju kogemust sotsiaalmeediakanalite loomisel nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele luues järjepidevat ja kaasahaaravat sisu. Ta on osav tööandja brändingu ja veenva brändiloo kujundamisel. Mõned Heidi meeldejäävamad karjäärihetked hõlmavad kommunikatsiooni juhtimist projektides Arsenal ja Southampton FC-ga, mitmete krüptoprojektide juhtimist ning ettevõtete rebrändimist kahel korral. Ta on ka entusiastlik ürituste planeerija, aidates korraldada nii eksklusiivseid kui ka mitmesaja inimesega rahvusvahelisi konverentse.

Enda töös meeldib talle kõige rohkem tugevate suhete loomine klientide ja kolleegidega. Heidile meeldib vestelda inimestega nende karjääriteekondadest ning teda innustab uute asjade õppimine.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.