fbpx
Ceilis Keermann

Ärijuhtimise õpingud ja kogemus jaepanganduses on andnud Ceilisele tugeva aluse äriprotsesside mõistmiseks. Ta on töötanud erinevatel positsioonidel Luminor pangas, pikemalt partnersuhete projektijuhina, kus ta panustas oluliselt partnersuhete kui ka osakonna loomisesse. METAsse tuli ta konsultatsioonifirmast Ernst & Young, kus tegutses nõustamisteenuste meeskonna nooremkonsultandina, toetades erinevate mõjuanalüüside läbiviimist nii avalikule kui ka erasektorile.

Ceilise omandas magistrikraadi muutuste juhtimine ühiskonnas erialal Tartu Ülikoolis. Seetõttu suudab ta süsteemselt analüüsida sekkumiste ja ühiskondlike muutuste mõju ning luua sotsiaalsete muutuste strateegiaid. Lisaks on ta aktiivselt seotud õpingute ajal loodud sotsiaalse iduettevõttega, mis keskendub tekstiilijäätmete vähendamisele ja riideabi tõhustamisele. Ta usub kindlalt, et ettevõtted mängivad olulist rolli sotsiaalse vastutuse edendamisel ja jätkusuutlikkuse saavutamisel.

META valitsussuhete konsultandina aitab ta ettevõtte eesmärke saavutada läbi regulaarsete seireraportite ja analüüside koostamise, toetades samal ajal erinevaid valitsussuhete-alaseid projekte ja uute kliendisuhete loomist.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.