fbpx
Lugemisaeg 1 min

META Advisory on Eesti edukaim suhtekorraldusettevõte

META-advisory-aaste-suhtekorraldusbüro
Äripäeva Kommunikatsioonijuhtimise aastakonverentsil tunnustati Eesti parimaid suhtekorraldusettevõtteid ning META Advisory jagab tänavu esikohta Akkadianiga.

META asutaja ja partner Andreas Kaju sõnul on agentuuri edu taga terviklik kommunikatsioonijuhtimine ja selle teostamine. METAs on mõjule ja edu saavutamisele ning kokkuhoidmisele ja koostööle orienteeritud kultuur. “Meid eristab teistest agentuuridest just konkurentsitult parim regionaalne väärtuspakkumine – META Advisory tiimid teistes Balti riikides ja tugev partnerite võrgustik,” ütles Kaju. “Me läheneme klientidele läbi väga praktilise nõustamise. Meie protsessid on läbimõeldud, tiimid on tugevalt komplekteeritud ja me rakendame kliendisuhte hoidmise põhimõtteid, mis võimaldavad igal aastal majanduslikult teha sellist tulemust, nagu ärikeskkond parasjagu lubab,” sõnas ta.

“METAs on mõjule ja edu saavutamisele ning kokkuhoidmisele ja koostööle orienteeritud kultuur.

Just seetõttu on METAs inimesed, kellel on lisaks laiale haardele ka mõni eripädevus ehk pikaajaline kogemus ja valdkonnatundmine ühes või teises ärivaldkonnas – toidu- ja joogitööstuses, finantsteenustes, meditsiinis ja tervishoius, tehnoloogia- ja iduettevõtetes. “Lisaks on meil inimesed, kellel on spetsiifilised erioskused ja -teadmised tehniliste kutseoskuste osas, milleks on isikubränding ja LinkedIni kampaaniad, digiturunduse bootstrapping, mainearhitektuur, kriisiohje jne,” tõi Kaju esile.

META Advisory tänab oma kliente, kes on meid koostööpartnerina usaldanud ja pidevalt arenema innustanud. “Vaid üheskoos teiega saame edukalt lahendada keerukaid kommunikatsiooniväljakutseid ja projekte,” ütles Kaju.

Vaata kogu suhtekorraldusfirmade TOPi edetabelit koos võitjate põhjalike kommentaaridega SIIT.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.