fbpx

Urmas Vaino liitub META Advisory konsultantide tiimiga

Lugemisaeg 1 min

Pikaaegse kogemusega telesaadete juht, toimetaja ja ajakirjanik Urmas Vaino liitub Eesti juhtiva valitsussuhete- ja kommunikatsiooniagentuuriga Meta Advisory Group.

„Mul on Urmase liitumise üle väga hea meel. Meie lahendame oma klientide väljakutseid ja Urmas on täpselt lahendaja tüüp. Käised-üles-käärija-tüüp, jalad-maas-tüüp ja hakkame-tööle-tüüp. Tema elu- ja töökogemus on kõigile teada ning selle pinnalt saab head nõu anda ja seda ka ellu viia,” ütles Meta Advisory juhtivpartner Andreas Kaju.

Vaino sõnul on ta tänulik kutse eest Metaga liituda. „Infovahetus, kommunikatsioon ja meedia on alati olnud minu teemad. Olles varem teinud nii ajalehte, ajakirju, raadio- ja telesaateid, aga pidanud enne ajakirjanikukarjääri ka väikest konsultatsiooniäri ehk reklaamifirmat, on nüüd võimalik seda maailma vaadata veel täiendava nurga alt. Loodan uutelt kolleegidelt palju õppida ning jagada enda teadmisi ja kogetut ka Meta tiimi ja klientidega,“ lisas ta.

Meta Advisory on Eesti juhtiv kommunikatsiooniagentuur, mille enam kui 25-liikmeline tiim ühendab endas valitsussuhete-, turundus- ning korporatiivkommunikatsiooni suundi. Turundajate Liidu uuringu järgi on Meta korduvalt pälvinud Eesti kõige kõrgemalt hinnatud PR-agentuuri tiitli.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.