fbpx
Rainer Laurits

Rainer on oma kogemuse ja teadmistega abiks kõikidele META klientidele, kes viivad ellu laia mõjuga muutusi ning vajavad põhjalikku ja süsteemset kommunikatsioonijuhtimist. Enne META tiimiga liitumist töötas Rainer Maksu- ja Tolliameti kommunikatsioonijuhina, ent kommunikatsioonitegevusi on ta vedanud erineva ühiskondliku mõjuga projektides. Viimasel paaril aastal on teda eriliselt huvitanud, kuidas saaks selgem sõnum aidata kaasa sellele, et inimese soosiv hoiak mõnda positiivsesse harjumusse muutuks reaalseks harjumuseks.

Raineri portfellis on börsiettevõtteid nagu Tallinna Sadam ja Baltika, tervishoiuvaldkonna kliente nagu Bayer ja Qvalitas, aga ka avaliku sektori projekte – näiteks EASi tööstuse digitaliseerimine.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.