fbpx
Mirjam Mäesalu

Mirjam juhib ja nõustab METAs koostööpartnerina erinevaid EASi hankeprojekte. Ta on süsteemne, kiire kohaneja ja loominguline, mis lubab tal tunda end koduselt ühtaegu nii riigihankeprojektides kui ka kommunikatsioonivallas laiemalt. Lisaks pikale staažile avalikus sektoris on Mirjam näinud kommunikatsiooni köögipoolt väikeses MTÜs ning korraldanud meediakaja nii kodumaistele kui rahvusvahelistele brändidele. Viimased aastad on Mirjam vabakutselise kommunikatsioonikonsultandina toetanud nii era- kui ka avaliku sektori klientide meediasuhteid. Mirjami uudishimu on loonud talle laia jalgealuse – nii on varasem personalivaldkonna taust on andnud talle ka personalipoliitilise vaate korporatiiv- ja sisekommunikatsioonist.

Mirjami vedada on EASi projektid Work in Estonia, Invest in Estonia ning Eesti ettevõtjate esindatus üleilmsetel messidel.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.