fbpx
Merilyn Säde

Merilynil on mitmekülgne kommunikatsioonivaldkonna kogemus, ta on töötanud ajakirjanikuna ning kommunikatsioonijuhina erinevates asutustes. Tema peamine tugevus on süsteemsus ja strateegiline lähenemine kommunikatsioonile ning keeruliste asjade lihtsaks kirjutamine või rääkimine. Tema tööd iseloomustab põhjalikkus, eesmärgipärasus ning soov leida võimalusi teha asju tavapärasest teisiti.

Ta omab põhjalikke praktilisi teadmisi ja kogemusi kriisikommunikatsioonist, sest koroonakriisi ajal töötas ta kohalikus omavalitsuses kommunikatsioonijuhina, kus tuli kokku puutuda ja lahendada erinevaid keerulisi olukordi nii vallavalitsuses kui ka selle allaasutustes. Enne META tiimiga liitumist töötas Merilyn Sotsiaaldemokraatliku Erakonna kommunikatsioonijuhina, aidates neil saavutada 2023. aasta Riigikogu valimistel tulemus, mis viis koalitsioonikõneluste laua taha ning sealt edasi koalitsiooni.

Merilyn on lõpetanud Tartu Ülikooli ajakirjanduse magistri ja praegu õpetab ka ise samas ülikoolis kommunikatsioonitudengeid.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.