fbpx
Liisa Kaseorg

Mainekujunduse tiimi assistendina on Liisa roll pakkuda igakülgset abi ja toetust tiimi projektides ning kliendisuhetes. Tänu varasemale töökogemusele Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse kommunikatsioonitiimis ja praktikatele Elisa Eestis ning Haridus- ja Teadusministeeriumi Meediapädevuse kuu kommunikatsioonitiimis on ta kiire õppija ning suudab kohaneda erinevates projektides ja teemades.

Liisal on käsil bakalaureuseõpingud Tartu Ülikoolis kommunikatsiooni ja majanduse erialal, mis annavad talle laiapõhjalised teadmised kommunikatsiooni põhitõdedest, Eesti meediamaastikust, ajakirjaniku tööst, turundusest ning tugeva analüüsioskuse ja laia silmaringi. Lisaks vahetussemester Hollandis, Utrechti Rakendusteaduste Ülikoolis, aitas tal rohkem teadmisi saada rahvusvahelise kommunikatsiooni kohta.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.