fbpx
Elo Ellermaa

Elo on META vanemkonsultant, kellel on väga pikaajaline meediakogemus. Ajakirjaniku ja saatejuhi mitmekülgne töö Eesti Rahvusringhäälingu uudistetoimetuses on andnud talle teadmised ja oskused orienteeruda meediamaastiku erinevates võimalustes ja vajadustes. Elo tugevuseks on aidata leida klientidel pidevalt muutuvas meediavaldkonnas just neile sobivad väljundid.

Enne META-ga liitumist töötas Elo riigiettevõtte Elering kommunikatsioonitiimis, kust võttis kaasa tugevad teadmised energeetikasektorist ja selle erinevatest tahkudest, aga ka elutähtsa teenuse osutajate kommunikatsioonitegevuste vajadustest ja eripäradest.

Elo kireks on aidata kliendil leida oma tugev lugu ja väärtuste puu, mis on arusaadav ja selge nii kliendile endale kui ka efektiivselt selgitatav avalikkusele.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.