fbpx
Annabret Helena Järv

Annabreti peamised rollid turunduskommunikatsiooni tiimi assistendina on osavõtta META Alpha suuna tegevusest ning olla toetav jõud teistes firma projektides. Varasemad töökogemused on Annabretil valdavalt rahvusvahelised – ta on olnud Londonis praktikal turundusfirmas, arhitektuuribüroos ja London Fashion Week’i ajal PR firmas Karla Otto. Ta on osalenud ka kultuuriuuringute alastel välitöödel Kirde-Indias.

Kõige rohkem paeluvadki Annabretti rahvusvahelised teemad, mis on seotud kultuuri ja loomingu ning nende arenguga seotud olukordade analüüsiga. Annabreti tugevaks küljeks on visualiseeringute loomine – videod, fotod ja disain. Sellele andis hea aluse Tartu kunstikool.

Annabretil on käsil bakalaureuseõpingute viimane aasta Tartu Ülikoolis riigiteaduse ja kommunikatsiooni erialal. Õpinguaastate hulka mahtus ka vahetusaasta Prantsusmaal Lyonis Sciences Po ülikoolis.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.