fbpx
Anett Veske

Nooremkonsultandina on Anett oluliseks toeks erinevates turunduskommunikatsiooni tiimi kliendisuhetes ja projektides.  Anett omandas bakalaureusekraadi Tallinna Ülikooli suhtekorralduse erialal ning lõpetab hetkel magistrikraadi Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal, olles ühe semestri õppinud ka Brüsselis ülikoolis Vrije Universiteit Brussel. Õpingud on andnud Anettile head teadmised Eesti meediamaastikust, sotsiaalmeediast, strateegiast ning andmestumise võimalustest ja riskidest.

Varem on Anett panustanud üliõpilaste huvikaitsesse ja juhtinud väiksemaid turundus- ja kommunikatsiooniprojekte avalikus sektoris. Varasem kommunikatsiooniagentuuris töötamise kogemus on andnud talle võimaluse tegutseda samaaegselt mitmete väljakutsete ning teemadega, mistõttu on tal tugevad kokkupuuted nii ehitus-, laevandus- kui ka kosmeetikavaldkonnaga. Enim paeluvad Anetti integreeritud turunduskommunikatsiooni võimalused organisatsiooni kuvandi loomisel ja sõnumite edasi andmisel.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.