Andreas Kaju

Andreas on META kaasasutaja ja juhtivpartner.

METAs on ta mitmete Balti riikides tegutsevate rahvusvaheliste ja kiiresti kasvavate Eesti ettevõtete juhtide usaldusväärne nõuandja. Pikaajaliste nõustamissuhete raames on Andreas toetanud klientide juhtimisotsuste tegemist ja muutuste taotlemist eelkõige panganduses ja finantsteenustes, telekommunikatsioonisektoris, tehnoloogiaettevõtetes, ravimi- ja bioteaduste sektoris, transiidi- ja logistikasektoris, toidu- ja joogiäris ning mitmetes detailselt reguleeritud ärivaldkondades.

Lisaks oma pikaajalistele klientidele nõustab Andreas kogu META kliendiportfelli ulatuses erinevaid strateegialoome projekte ja keerulisi kriise. Andrease tugevused tulevad esile olukordades, kus lahendus eeldab avarat vaadet ja laiahaardeulatust – kus segunevad klientide ärilised taotlused, soovitav kliendikäitumine, ühiskonna tõusetuvad nõudmised ettevõtte moraalsele ja jätkusuutlikule käitumisele ning takistusi ja võimalusi loovad regulatsioonid ja poliitikakujundajad.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.