fbpx
Stina Pley

Stina tugevuseks on süsteemsuse ja loomingulisuse ühendamine kommunikatsioonitegevuste ning seatud eesmärkide elluviimisel. Ta naudib projekte, mis nõuavad keerulistes või mahukates teemades korra loomist ning selget kommunikatsiooni.

Enam kui 7-aastane kogemus kommunikatsioonivaldkonnas on pakkunud töökogemusi nii avaliku kui ka erasektori organisatsioonides. Samuti kuulub tema kogemustepagasisse töötamine konsultandina PR-agentuuris, mille fookus oli suuresti kultuuri- ja spordivaldkonna klientidel. Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkonnas juubelipidustuste meediasuhete vedamine, PROTO avastustehase avamine, MTÜ Peaasi.ee ärevuse kampaania ja Kultuuriministeeriumi raamatukogude teema-aasta kommunikatsiooni korraldamine on vaid üksikud näited tema varasemast kliendiportfellist.

Organisatsioonikultuur, sündmuste kommunikatsioon ja brändingu teemad on Stina suurimateks käivitajateks, kuid tema senised kogemused annavad talle võimekuse sujuvalt orienteeruda väga erinevate klientide ning nende projektide kommunikatsiooni korraldamises.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.