fbpx
Karin Järvet

Karin on META üks kogenumaid brändikommunikatsioonispetsialiste. Ta on juhtinud nii suurettevõtete kui väiksemate firmade brändikommunikatsiooni nii Eestis kui ka Prantsusmaal. Tal on 10-aastane kogemus, kuidas turunduse ja kommunikatsiooni abil brändinähtavust tõsta, toetada müüki ning laieneda uutele turgudele. Karini tugevusteks on strateegilisus, integreeritud kommunikatsioonikampaaniate elluviimine ning kriitiline mõtlemisvõime, mille tulemusel sünnivad kampaaniad, kus on paigas nii tugev visuaal, sõnum kui ka läbimõeldud kanalivalik.

Lisaks turunduskommunikatsioonile on Karinil kogemus Rud Pedersen Public Affairs meeskonnaliikmena vedamaks ning juhtimaks rahvusvahelisi projekte, mis hõlmavad nii valitsus- kui ka avalikke suhteid.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.