fbpx
Kairi Uustulnd

Kairi on META partner ja valitsussuhete tiimi juht. Vahetult enne METAga liitumist tegutses ta tegevjuhi ja asutajana ettevõttes Rud Pedersen Public Affairs Estonia.

Oma varasema kogemuse pinnalt on Kairi spetsialiseerunud eelkõige valitsussuhetele, poliitikaanalüüsile ja strateegilisele kommunikatsioonile. Kairi on olnud peaministri büroo juht Andrus Ansipi ja Taavi Rõivase valitsuse ajal ning töötanud erinõunikuna mitmetele ministritele. Samuti on tal ka rahvusvahelise regulaatorsuhete juhi kogemus Eesti Energias töötamise ajast.

Kairi tugevuseks on väga hea Eesti poliitikamaastiku tundmine ning siseteadmised valitsusorganite töö protsessidest. Seda kõike täiendab suurepärane kontaktide võrgustik ning oskus leida ühist keelt ka kõige keerulisemates küsimustes.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.