fbpx
Grete-Liina Roosve

Grete-Liina on META nooremkonsultant, kes on varem töötanud ajakirjanikuna Eestis kui ka turundusstrateegina Hollandis. Bakalaureusekraadi sai ta Tartu Ülikoolist, kus õppis peaerialaks ajakirjandust ning kõrvale majandust. Lisaks veetis ta ka semestri KU Leuvenis Belgias. Magistrantuuri lõpetas ta Viini Ülikoolis kommunikatsiooniteaduse erialal.

Töötades ajakirjanikuna ERR-is, kirjutas Grete-Liina poliitikast, majandusest ja sotsiaalteemadest. Rotterdami pisikest start-upi turundades oli tema fookuses aga tehnoloogia ja rohepööre tootmissektoris.

Tänu mitmekülgsele ja rahvusvahelisele kogemusele aitab Grete-Liina klientidel dünaamilises meediaruumis uuendustega kaasa minna, seades esikohale sõnumite selguse ja täpsuse.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.