fbpx
Ergo Kukk

Ergo on meie meeskonnas kogenud kommunikatsiooni- ja turundusjuht, kes keskendub spordi- ja elustiilibrändidele, sponsorlushaldusele ning partnersuhetele.

Ergo karjäär on olnud lennukas. Ta on töötanud IRONMAN Estonia turunduskommunikatsiooni juhina, kus ta vastutas suurte rahvusvaheliste spordiürituste turundusstrateegiate eest. Lisaks juhtinud edukalt müügi- ja turundustegevusi NEXPO Tallinn & Greentech Week’il ning olnud BMW IBU laskesuusatamise maailmakarika etapi turundusjuht Otepääl. Kogemustepagasit täiendab veelgi projektijuhi roll nii Tartu Maratoni sündmustel kui ka Eesti spordikogukondade arengul.

Tema kogemus rahvusvaheliste ja kohalike projektide juhtimisel on andnud talle väärtuslikke oskusi strateegilises planeerimises, meeskonnatöös ja projektijuhtimises.

Ergo toob META Advisory agentuuri kaasa oma põhjalikud teadmised ja suure kire spordi- ja elustiilibrändide vastu. Tema usaldusväärsus, laialdased teadmised ja pühendumus tagavad, et meie klientidel on alati professionaalne ja tulemustele orienteeritud partner.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.