fbpx
Christman Roos

Christman on varasema pikaajalise riigiteenistuse kogemusega konsultant. Enne valitsussuhete tiimiga liitumist töötas ta väliskaubanduse valdkonna eksperdi ning ministeeriumi nõunikuna Euroopa Liidu digitaalse ühtse turu (DSM) küsimustes. Ta on olnud regulatsioonide ning vabakaubanduslepingute läbirääkija Euroopa Liidu Nõukogu ja Komisjoni juures, olles valdkondlik Eesti esindaja ka sellistes rahvusvahelistes organisatsioonides nagu Maailma Kaubandusorganisatsioon, OECD ja UNCTAD.

META klientidele pakub Christman tuge eelkõige valitsussuhete ja reguleeritud äritegevuse strateegilises planeerimises. Tänu oma analüütilisusele suudab ta süvitsi minna eri valdkondade teemades, nõustades näiteks tehnoloogia-, energeetika-, keemia- ja elustiiliettevõtteid.

Christmanil on magistrikraad rahvusvahelistes suhetes ning ka tehnoloogia valitsemise ja digitaalsete muutuste erialal, mille ta omandas Tallinna Tehnikaülikooli Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudis.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.