fbpx
Andreas Kaju

Andreas on META kaasasutaja ja juhtivpartner.

METAs on ta mitmete Balti riikides tegutsevate rahvusvaheliste ja kiiresti kasvavate ettevõtete juhtide usaldusväärne nõuandja. Andreas on kliente toetanud eelkõige panganduses ja finantsteenustes, telekommunikatsioonisektoris, tehnoloogiaettevõtetes, ravimi- ja bioteaduste sektoris, transiidi- ja logistikasektoris, toidu- ja joogiäris kui ka mitmetes detailselt reguleeritud ärivaldkondades.

Lisaks oma pikaajalistele klientidele nõustab Andreas kogu META kliendiportfelli strateegialoome projekte kui ka keerulisi kriise. Andrease tugevused tulevad esile olukordades, kus segunevad klientide ärilised taotlused, soovitav kliendi käitumine, ühiskonna nõudmised ettevõtte moraalsele ja jätkusuutlikule käitumisele, takistusi ja võimalusi loovad regulatsioonid ning poliitikakujundajad.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.