fbpx
Karin Maandi

Turunduskommunikatsiooni tiimi vanemkonsultandil Karinil on turunduses enam kui 10 aastat töökogemust, mida toetab ka erialane kõrgharidus. Ta on töötanud turuliidritest brändidega — näiteks Estraveli ja Apotheka turundustiimides ning hiljuti ka MyFitness Eesti turundusjuhina.

Karini senine kogemus toob METAsse parema taju ettevõtte sisemistest vajadustest ja eesmärkidest ning selle ühendamisest strateegilise kommunikatsiooniga. Lisaks on Karinil pikaajaline kogemus ka digiturundusmaastikul, mis võimaldab pakkuda META klientidele digistrateegilist nõustamist ning luua terviklikke kampaaniaid.

Kommunikatsioonis peab Karin oluliseks siduda ühelt poolt ettevõtte eesmärgid, teiselt poolt loovidee ja kommunikatsiooni, mis mitte ainult ei jõuaks tarbijani, vaid puudutaks selgelt tema igapäevaelu.

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.