fbpx

META otsib konsultanti Eesti juhtivaid tehnoloogiaettevõtteid nõustama!

Lugemisaeg 1 min

META tech-konsultandina saad toetada Eesti juhtivate tehnoloogiaettevõtete teekonda. Meie klientide hulka kuuluvad teiste seas Starship, Skeleton, Wolt, Bikeep, Playtech ja Erply. Koos meeskonnaga toetad nende edulugusid nii Eestis kui ka rahvusvahelistel turgudel, aitad saavutada ärieesmärke ning vajadusel ehitada tugevaid tööandjabrände. Töö eeldab, et huvitud tehnoloogiast, kuulad valdkonna podcaste ning mõtled suurelt. 

Keda me otsime?

Sa oled sobiv kandidaat, kui oled töötanud mõnes kasvuettevõttes turunduse- või kommunikatsioonialal. Sul on lai silmaring ja suudad mõista konteksti ning mõelda lahendusele orienteeritult. Me ei otsi kommunikatsiooniaalast haridust – otsime inimest, kes tahab end igapäevaselt selles valdkonnas arendada. 

Sinu tööülesanded hõlmavad järgmist:

  • kommunikatsiooniplaanide elluviimine;
  • igapäevane suhtlus klientidega;
  • erinevate meediakanalite, sealhulgas blogide ja sotsiaalmeediapostituste kirjutamine;
  • meediasuhtlus;
  • äriarendusprojektid.

Kui tundub, et töö Eesti edukaimas suhtekorraldusettevõttes META võiks olla Sinu järgmine väljakutse, siis anna endast märku ning täida allolev kandideerimisvorm. 

Sul on küsimusi? Kirjuta Ann Hiiemaale, ann.hiiemaa@metaadvisory.ee.

Värbame kohe, kui oleme leidnud sobiva kandidaadi!

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 2 files.
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.