META on nõustanud ettevõtteid kõikides peamistes ärisektorites. Iga valdkond esitab kaasaegsetele suhtekorraldus- ja valitsussuhete nõustajatele unikaalseid väljakutseid.

Meta Government

Jäätmemajandus

Jäätmemajanduses on viimase kümne aasta jooksul olnud mastaapsed ümberkorraldused. Üleminek säästvale ja taaskasutusele orienteeritud jäätmemajandusele on toimunud läbi ulatuslike regulatiivsete muudatuste. Avaliku sektori ja seeläbi otsustajate valikute mõju jäätmemajanduse arengule on ulatuslik mitte ainult Eestis, vaid kõikjal maailmas. See on toonud kaasa vajaduse saavutada nii kodanike kui ettevõtete mõistmine süsteemi muudatustest ehk väljakutse kommunikatsiooni korralduseks.

META nõustab jäätmevaldkonnas kliente, kes mõistavad turul toimuvate strateegiliste muutuste olemust ja löövad nendes aktiivselt kaasa.

Meta Government

Meta Communications

Viimased sündmused:

2015-03-28
Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Sed posuere...

Loe veel
2015-04-02
Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.

Loe veel

Meist

META Communications on suunatud uute kommunikatsioonilahenduste kasutamisele turundus­ ja brändikommunikatsioonis, elustiiliturunduses ja sotsiaal­ ning digimeedia lahenduste pakkumises. Leiame sünergiaid erinevates valdkondades tegutsevate klientide vahel, viies ellu ühiseid efektiivseid kommunikatsioonikampaaniaid. Usume strateegilisse kommunikatsiooni planeerimisse ja suhteturundusse ning leiame, et hea kommunikatsioon ei saa läbi oskuslikult sõnastatud tekstideta.

Meie eksperdid on rohkem kui 10 aastase kommunikatsioonijuhtimise kogemusega oma ala professionaalid, kelle oskused ja kontaktvõrgustikud võimaldavad meil olla usaldusväärseks partneriks ettevõtte kommunikatsiooni­, turundus­ ja müügi­, personalialaste ning lõpuks ärieesmärkide täitmisel.

Meta Communications