META on nõustanud ettevõtteid kõikides peamistes ärisektorites. Iga valdkond esitab kaasaegsetele suhtekorraldus- ja valitsussuhete nõustajatele unikaalseid väljakutseid.

Meta Government

Energeetika

Energeetika on tänases Eestis nii valitsussuhete kui strateegilise kommunikatsiooni seisukohalt üks võtmevaldkondi.

Eesti energiamajanduses on palju uusi administratiivseid ja poliitilisi surveid ning suundi: taastuvenergia osakaal suureneb, elektriturg avaneb täielikult ja õlitööstus otsib partnerluses avaliku sektoriga oma positsiooni õiguslikult keerulises keskkonnas. Energeetikas, kus paljud investeeringumahukad projektid tekitavad küsimusi keskkonnahoiu seisukohalt, on sageli vajadus juhtida süsteemselt ka kogukonnasuhted. Üha aktuaalsem on Euroopa Liidu regulatiivne mõju Eesti energeetikasektorile.

META on kliendibaasilt üks juhtivamaid energeetika valdkonna nõustamisettevõtteid. Meie klientideks on Eesti energeetika sektori suurettevõtted, aga ka alaliidud õlitootmise, taastuvenergia, elektrituru ja soojamajanduse valdkonnast.

Meta Government

Meta Communications

Viimased sündmused:

2015-03-28
Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Ühe Meta Communications sündmuse pealkiri

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Sed posuere...

Loe veel
2015-04-02
Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod.

Loe veel

Meist

META Communications on suunatud uute kommunikatsioonilahenduste kasutamisele turundus­ ja brändikommunikatsioonis, elustiiliturunduses ja sotsiaal­ ning digimeedia lahenduste pakkumises. Leiame sünergiaid erinevates valdkondades tegutsevate klientide vahel, viies ellu ühiseid efektiivseid kommunikatsioonikampaaniaid. Usume strateegilisse kommunikatsiooni planeerimisse ja suhteturundusse ning leiame, et hea kommunikatsioon ei saa läbi oskuslikult sõnastatud tekstideta.

Meie eksperdid on rohkem kui 10 aastase kommunikatsioonijuhtimise kogemusega oma ala professionaalid, kelle oskused ja kontaktvõrgustikud võimaldavad meil olla usaldusväärseks partneriks ettevõtte kommunikatsiooni­, turundus­ ja müügi­, personalialaste ning lõpuks ärieesmärkide täitmisel.

Meta Communications